Super Szablon Allegro - Korzyści dla Ciebie

W zwiazku z blokada mozliwosci instalacji szablonow HTML w serwisie Allegro.pl, z dniem 1.01.2018r. zawieszamy swiadczenie wszelkich uslug zwiazanych z szablonami aukcji allegro.

Super Szablon

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych najbardziej wymagających klientów, stworzyliśmy Super Szablon Allegro.

W ramach tej usługi projektujemy, specjalnie na Państwa zamówienie, szablon aukcji wraz ze "stroną o mnie" będącymi oprawą graficzną o najwyższej klasie. Szablon zawiera "efekty specjalne" w postaci animowanego nagłówka, animowanych przycisków funkcyjnych, a także szereg udogodnień pomagających sprawnie prowadzić sprzedaż internetową na allegro.

Super Szablon jest rozszerzeniem Szablonu Na Zamówienie, o dodatkowe funkcje, dzięki którym Państwa aukcje będą wyglądały jeszcze bardziej niepowtarzalnie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty: z korzyściami jakie niesie ze sobą korzystanie z Super Szablonu, poznania jego funkcjonalności, przebiegu realizacji zamówienia, a także oglądnięcia naszego portfolio z ostatnio wykonanymi projektami.Bądź widoczny w Google - Wsparcie pozycjonowania

Projektując szablon tworzymy go w ten sposób, aby umożliwić wyszukiwarkom poprawną identyfikację każdego sprzedawanego przez Ciebie towaru. Dzięki temu masz większe szanse, że aukcja będzie także widoczna w wyszukiwarkach (np Google)

Daj się znaleźć

Mapka dojazdu do firmy/sklepu/magazynu - W postaci obrazka w szablonie i wersji interaktywnej (GoogleMap) po kliknięciu na obrazek

Wygodnie wystawiaj aukcje ze sklepu internetowego

Nasz szablon jest w pełni kompatybilny z popularnymi systemami sklepowymi, dzięki czemu po zainstalowaniu szablonu można automatycznie wystawiać aukcje z poziomu sklepu internetowego.

Strona o mnie GRATIS

W ramach usługi wykonujemy także "stronę o mnie" na podstawie tego samego projektu graficznego co sam szablon, przez co tworzą spójną całość.

Przejrzysty wygląd oferty

Wszystko na swoim miejscu !
Dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu elementów szablonu i oferty, potencjalny klient łatwo znajdzie interesującą go informację.

Wiarygodny w oczach klienta

Profesjonalny wygąd Twoich aukcji pozwoli w lepszy sposób zaprezentować Twoją ofertę, dzięki czemu zyskasz zaufanie w oczach swoich potencjalnych klientów.

Przyjazna obsługa

Do obsługi szablonu, nie trzeba używać HTML ani innego języka programowania!
Szybka instalacja i bezproblemowa obsługa sprawi, że nawet komputerowy "laik" z łatwością poradzi sobie z wystawianiem aukcji.

Szybkie wczytywanie szablonu

Dzięki optymalizacji kodu i plików graficznych, szablon wczytuje się szybko i sprawnie, a Twoi klienci nie muszą czekać w nieskończoność, tracąc często przy tym cierpliwość.

Nieograniczona ilość aukcji

Za pomocą szablonu możesz wystawić nieograniczoną ilość aukcji.
Również czas użytkowania szablonu jest nieograniczony, dzięki czemu możesz swobodnie rozwijać swoją ofertę na allegro.

Pełna pomoc techniczna

Gwarantujemy pełną pomoc techniczną przy instalacji oraz użytkowaniu szablonu allegro.
Istnieje możliwość istalacji szablonu na koncie klienta !

Bezpieczeństwo

Backup kodów i plików graficznych Twojego szablonu.
Wszystkie pliki są przechowywane na naszym serwerze, z którego w razie problemów, będziesz mógł je pobrać w każdej chwili.

Dowolna ilość zdjęć

Dzięki zewnętrznym galeriom oraz możliwości wstawniania zdjęć z zewnętrznego serwera WWW na swoich aukcjach możesz umieszczać nieograniczoną ilość zdjęć, bez konieczności uiszczania wysokich opłat na allegro.

Większa sprzedaż, dzięki panelowi aukcji

W szablonie możesz imieścić dowolny panel z miniaturkami innych swoich aukcji, przez co zwiększasz prawdopodobieństwo zakupu i swoje zyski.

Logo Sprzedawcy za darmo

Jeśli nie posiadasz swojego logo, to na potrzeby szablonu za darmo zaprojektujemy prosty znak graficzny, bazujący na nazwie firmy (bądź nazwie konta allegro) - tysiące ciekawych czcionek !

Spójność oferty - Szablon jak strona WWW

Możliwość dopasowania wyglądu szablonu allegro do już istniejącej Twojej strony WWW lub sklepu internetowego. Dzięki temu internetowa oferta Twojej firmy będzie graficznie spójna.

Zobacz: , lub

SZYBKI KONTAKT:

SZABLONY ALLEGRO

szablony allegro
szablony aukcji