Szablony aukcji

Szablony aukcji zwane również skórkami albo z ang. templates, to graficzna oprawa aukcji internetowej.

Dzięki zastosowaniu szablonów aukcji, internetowa oferta na allegro lub e-bayu wygląda bardziej profesjonalnie. Bardziej wiąże się z konkretnym sprzedawcą, a nie jest tylko białą stroną z tekstem opisującym sprzedawany przedmiot.

Na szablon aukcji składa się kod HTML oraz pliki graficzne umieszczone na zewnętrznym serwerze.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wahlarz szablonów, od darmowych szablonów allegro do pobrania za free, aż po w pełni profesjonalne i funkcjonalne szablony aukcji projektowane na indywidualne zamówienie konkretnego sprzedawcy internetowego. szablon aukcji

Projektowane przez nas szablony aukcji charakteryzują sie dużą dbałością wykonania. Gwarantują poprawność wyświetlania się oferty we wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych (jak firefox, opera, internet explorer oraz chrome) niezależnie od systemu operacyjnego oraz rozdzielczości ekranu monitora.

Dzięki elastyczności kodu, szablon aukcji sam dopasowuje się do wpisywanej do niego zawartości. W raz z długim tekstem szablon zwiększa swoją długość.

Wszystkie najważniejsze informacje o sprzedawanym przedmiocie, sposobie jego wysyłki, płatności a także kontakcie ze sprzedawcą mają swoje miejsce. Potencjalny klient szybko dotrze do interesujących go informacji.

W szablonie można zamieszczać nieograniczoną ilość zdjęć i to za darmo. Nie musisz płacić za każdy kb zdjęcia i wybierać między jakością zdjęcia a kwota prowizji allegro.

Do każdego z projektowanych przez nas szablonów allegro można wstawić tzw. panel aukcji. Jest to tabelka z miniaturami zdjęć innych aktualnie trwających na Państwa koncie aukcji. Dzięki temu zwiększa to ilość przeglądanych ofert i szansę na dokonanie zakupu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych ofert szablonów allegro na zamówienie oraz dostępnych do pobrania za free darmowych szablonów allegro.


SZYBKI KONTAKT:

SZABLONY ALLEGRO

szablony allegro
szablony aukcji